Пропонуємо курси англійської та німецької мов в США, Німеччині, Австрії, Швейцарії та Англії. Телефон для реєстрації на курси іноземних мов за кордоном +380 67 100 35 10 або 056 736 444 5.

Школа має надійних партнерів по всьому світу, тому ви зможете вибрати для себе найкращі курси.

партнер школы Liberty Language School - Compas

Preply - це онлайн освітня платфотма, яка об'єднує репетиторів і викладачів зі студентами, локально чи віртуально за допомогою Skype. На даній платформі використовується алгоритм ранжування та класифікації репетиторів, який має елементи машинного навчання.

Liberty Language School представляет образовательный онлайн канал

We are a small group of fans of good music. We search and find and then share the music that we like, adding audiovisual effects for more pleasant perception of music. Our channel is dedicated not only to real music fans but also to all those willing to become singers. Our videos are great for karaoke as every video contains lyrics in it. So, let’s get started. Also, learners of English can use our channel to improve their English by listening to contemporary music, singing and practicing their listening comprehension skills and pronunciation. Listening to music in English is a great way of building up your vocabulary.

плакат-А3 - 21 сентября 2018-01.jpg

Бажаєш працювати за фахом і заробляти від € 3000 в місяць? А проводити холодну зиму на сонячній Майорці? Міжнародна освіта допоможе втілити твою мрію!

Експерт з питань освіти за кордоном "Euro Vector" надає комплекс консультаційних послуг щодо організації освіти за кордоном від А до Я: тобто від аналізу цілей, які має студент, бажаючи вчитися за кордоном, до інформаційного супроводу в період навчання.

Чекаємо на тебе за адресою: Експерт з питань освіти за кордоном "Euro Vector", пл. Героїв Майдану, буд.1, оф. 131, м Дніпро.

Телефон для довідок: (050) 481-68-68
 

Untitled.png

Наші партнери в Україні і за кордоном. Найкраща середня та вища освіта.

+38 067 1003510 (дзвонити, відправляти голосові та текстові повідомлення тільки в - Viber/WhatsApp/Telegram)

Приєднуйтесь до нас:

 

  • Liberty Channel
  • Facebook Classic
  • YouTube Classic

Liberty Language School 2003-2021

Opening hours:

Monday - Sunday  7.00-22.00

*********************************************

Користувачі / студенти / учні, сплативши наші послуги, погоджуються з умовами надання послуг, представленими на даному інтернет ресурсі. 

Total Page Visits TODAY: 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now